KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15502007
nr 1550 2007
Janna Kreuter
(f. 1970), Sverige
Oljemålning, "Den heliga Graal". Monogramsignerad. Olja på duk, 48x39 cm, oramad
Janna Kreuter, svensk konstnär född 1970.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:10:23
3/7 19:05:23
3/7 19:05:46